Katarzyna Dryjas

Prezes Stowarzyszenia

k.dryjas@dalton.org.pl

Anna Wróbel

Wiceprezes

a.wrobel@dalton.org.pl

Katarzyna Małek

Sekretarz

k.malek@dalton.org.pl

Dorota Dobrowolska

Skarbnik

Kamila Szymańska

Członek Zarządu

k.szymanska@dalton.org.pl

Agata Juljańska

Członek Zarządu

a.juljanska@dalton.org.pl

Renata Abramczyk

Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna

Polskiego Stowarzyszenia Dalton

Lidia Mozal

Przewodnicząca

Iwona Wiewióra

Członek Komisji Rewizyjnej

Nina Wydrzycka

Członek Komisji Rewizyjnej

katarzyna dalton

Katarzyna Dryjas

k.dryjas@dalton.org.pl

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 16 w Ostrowcu Świętokrzyskim, posiadającego międzynarodowy certyfikat International Dalton School, jednego z dwóch pierwszych przedszkoli daltońskich w Polsce. Współzałożycielka i prezes Polskiego Stowarzyszenia Dalton. Autorka licznych artykułów dotyczących edukacji daltońskiej.

anna w

Anna Wróbel

a.wrobel@dalton.org.pl

Wieloletnia dyrektorka przedszkola. Umiejętnie łączy pracę zawodową i zainteresowania z działalnością w organizacjach pozarządowych. Jej pasją są Bieszczady. Tam odpoczywa i zbiera energię do podejmowania kolejnych działań. kontakt: a.wrobel@dalton.org.pl

anna siem

Agata Juljańska

a.juljanska@dalton.org.pl

Praca jest moją pasją i ogromną satysfakcją. Dziecko stawiam w centrum procesu i to ono wyznacza mi kierunki działania. Wspieram, naprowadzam, pomagam. Jako konsultantka PSD szerzę ideę planu daltońskiego szkoląc zaangażowane grona pedagogiczne. Jestem mamą uroczej Krysi, na której również „testuję” działania zainspirowane założeniami pedagogiki planu daltońskiego.

KAMILA SZ

Kamila Szymańska

k.szymanska@dalton.org.pl

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Swoją pracę cenię, za możliwość towarzyszenia młodym ludziom w rozwoju i nabywaniu nowych umiejętności. Plan Daltoński pozwala mi obserwować ten proces z perspektywy trenera a nie lidera. Budowanie takiej relacji traktuję również jako okazję do samorozwoju i poznania siebie.

KAMILA JAKIM

Kamila Jakimowicz

kamila.jakimowicz@dalton.org.pl

Właścicielka przedszkola daltońskiego Akademia Junior, mediatorka dziecięca, edukatorka, tłumaczka, mama czwórki dzieci.

KATARZYNA MALEK

Katarzyna Małek

k.malek@dalton.org.pl

Jestem nauczycielką Przedszkola nr 43 w Lublinie. W swojej pracy stawiam na naukę przez zabawę, wyzwalanie w dzieciach ich potencjału, rozwijanie samodzielności i umiejętności współpracy. Pasjonatka i zwolenniczka alternatywnych metod pracy. Prywatnie jestem mamą dwóch córek.

kAROLINA ZAWALSKA

Karolina Zawalska

karolina.zawalska@dalton.org.pl

Nauczycielka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, dyskretna przewodniczka po morzu wiedzy dla swoich wychowanków. Certyfikowana nauczycielka daltońska. Promotorka i koordynatorka edukacji daltońskiej. Pasjonatka ruchu i tańca, zarażająca swoją pasją uczniów.

AGATA J

Anna Siemiątkowska

anna.siemiatkowska@dalton.org.pl

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, koordynatorka planu daltońskiego w daltońskiej Szkole Podstawowej w Dzbeninie. Pasjonatka swojej pracy. Jej hobby to szachy, gitara i bieganie. Mama 3 dzieci.

marta kwella

Marta Kwella

marta.kwella@dalton.org.pl

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,wykładowca. Miłośniczka dziecięcej literatury i teatru. Lubi towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu świata.