Konkurs Laur Mistrza Edukacji Daltońskiej

Laureaci I edycji konkursu

Pyrzyńska

Katarzyna Pyrzyńska, nauczycielka w Przedszkolu Daltońskim nr 34 w Koszalinie, nauczyciel mianowany, nauczyciel akademicki, lektor języka niemieckiego, konsultantka PSD. 

Zafascynowana koncepcją daltońską od samego początku drogi zawodowej. Z wielką przyjemnością zaraża innych nauczycieli pedagogiką planu daltońskiego, cały czas poszukuje nowych wiadomości i doświadczeń w tym zakresie. 

SONY DSC

Katarzyna Małek

Absolwentka filologii polskiej, terapeutka dysleksji rozwojowej, dyplomowana nauczycielka wychowania przedszkolnego. Pracuje w Przedszkolu nr 43 w Lublinie, gdzie od 2011 roku koordynuje działania wg koncepcji Helen Parkhurst. Entuzjastka alternatywnych metod pracy, proces edukacyjny opiera na zabawie, kierując  się  potrzebami i  naturalnymi predyspozycjami dzieci. Konsultantka Polskiego Stowarzyszenia Dalton. Z zaangażowaniem dzieli się swoimi  doświadczeniami w zakresie pedagogiki planu daltońskiego, nie tylko w środowisku lokalnym.  Prywatnie zaczytana w thrillerach medycznych mama dwóch dorosłych córek.